Välkommen!

Du verkar vara ny här? Om du vill vara med, klicka på en av följande knappar:

Veckans grupper uppdatering 2022

    GRUPPINDELNING VECKANS GRUPP 2022

Grupp 1
Gunnarsson Inger
Ahlström Niclas
Lundström Lars-O, Ingrid
Löwegren Bo
Vestman Tomas
Sjöström Per-Olof
Åkerman Karin, Klara
Bergman Jan-Olov
Näslund Hans, Andreas
Skalberg Hans-Erik
Sandqvist Erik, Karin, Martin
Frida Ansin
Fam. Noring

Grupp 2
Andersson Thomas
Johannesson Sven-Birger
Davidsson Annika, Mikael
Andersson Hans
Karlsson Monica, L-O
Andersson Göran, Birgitta
Öberg Lennart
Porteous Liz
Thornell Peter, Johanna
Nordin Sara
Svensson Jennifer
Törnqvist Stefan, Lena, Sixten
Engelbrekt Bertil

Grupp 3
Sundström Per
Sundström Annika, Hanna
Nallgård Lill
Hall Anna, Lars
Palm Robert, Eva
Lund Terje
Limbäck Magnus, Nina, Alva, Elsa
Byman Carl
Sundén Johan
Zetterberg Anna
Älvegran Anders, Camilla

Grupp 4
Thulin Mats
Ode Eva
Jakobsson Lars, Lena
Gurås Stig
Westman Hans, Elisabeth, Hampus
Björnberg Daniel
Lindgren Ulf
Larsendahl Göran, Ludvig
Lindqvist Tomas
Holmgren Kristina, Maja
Erneby Eva-Maj, Robin
Nybons Per
Erlandsson Åsa

Grupp 5
Wadman Per
Wadman Eva
Lindegren Jonas
Sigurdssom Jenny
Boman Gunilla, Tommy,
Ivemark Maria, Filip
Broman Gustav
Persson Rickard
Fell Kristian
Henrik Wikström
Fam. Thapper
Fam, Malmström

Grupp 6
Larsson Magnus
Catharina, Ida
Malmkvist Hans
Zettervall Leif
Sundgren Hans
Wändell Johan
Nallgård Tore, Erik, Elin
Ekman Catharina
Dahlmark Fredrik,
Sjöstrand Jan-Erik, Noa
Löfqvist Mattias, Erika
Nybo Sune
Klarin Claes, Marie

Grupp 7
Slagbrand Linda
Vikman Rune
Jensen-T. Jonas
Cecilia Välijeesiö
Kjellman Eva, Lars
Hamrefors Ulf, Henrik
Lindgren Anna, David
Andersson Pia
Arnoldsson Marcus
Herrmann Per, Petra
Isaksson Mats-Åke, Birgitta
Svensson Rolf
Hansell Janina

Grupp 8
Juhlin Martin
Andersson Karin
Österlund Anders, Dan, Simon, Markus
Österlund Kuno
Nygård Anna
Ahlström Johan
Herbst Johan, Emma
Oldeaus Martin
Sahlén Anders, Pernilla
Fam. Olofsson

Grupp 9
Löfqvist Margareta
Ekholm Björn, Viveca
Kangas Tore, Elisabeth
Andersson Toni
Lindgren Klas
Kristoffersen Åse
Lenander Bo
Ljungström Peter
Åström Bernt
Andersson Bo, Gullan
Fam. Ambersson

Grupp 10
Haeppling Per
Mathiesen Andreas
Greijer Hans
Andertoft Jens, Ann-Sofie
Johansson Bo
Gohde Christina
Millinger Gun, Anders
Nylin Berit
Lund Torsten
Myrehed Lennart
Nilsson Leif
Wiklund Pia, Pär
Fam. Mattila

Grupp 11
Thorsell Sofi
Svensson Rickard
Ahlström Joakim,
Ahlström Malena
Johannesson Andreas
Rooth Anders
Larsson Britt
Rask Lars-Erik
Zander Kurt
Torstensson Ola,
Bolinder Ulf
Asplund Gertrud
Sundberg Kerstin
Fogel Per-Erik

Logga in eller registrera för att kommentera.