Välkommen!

Du verkar vara ny här? Om du vill vara med, klicka på en av följande knappar:

Arosträffen, Funktionärer 28 ,29 sept

Hej!
Det behövs fler funktionärer på Arosträffen i Kilsta utanför Kungsåra.

Kontakta funktionsansvariga nedan där ni vill hjälpa till.

På följande funktioner behövs det bemanning.

Barnpassning Emma Olofsson (Herbst) Ja, Lö emma.olofsson@ica.se 073-625 66 10
Barnpassning Jonas Jensen Tornehed ja, sö jonas.jensen.tornehed@gmail.com 070-223 43 41
Marka Catarina Larsson ja enhagen10@gmail.com 0707446206
Miniknat Anna Zetterberg ja annaerikazetterberg@gmail.com
Miniknat Karin Sandqvist ja karin_sandqvist@hotmail.com;
Priser Karin Åkerman Sjöström ja karin.cs.akerman@gmail.com
Resultat, Uppsättning, Transport kläder Anders Älvegran ja anders@alvegran.se 0738104030

Kommentarer

  • Korrigerad adress till Emma Herbst, emma.herbst@ica.se.
  • Vätska i skogen behövs också två personer på söndag. Fredrik Dahlmark, dahlmark@swipnet.se, 070-333 8856
    Enkelt, lugnt och bra jobb ute i Skogen :)

  • Chaufför för skjuts av löpare i Hertz minibuss till och från Västerås centrum behövs också. I nuläget är det en grupp med 6-7 löpare.
    Anmäl till karin.cs.akerman@gmail.com

  • Vätska nu klart, så inga fler behöver anmäla sig till just det

Logga in eller registrera för att kommentera.