Välkommen!

Du verkar vara ny här? Om du vill vara med, klicka på en av följande knappar:

Gruppindelning veckans grupp 2019.

Grupp 1
Gunnarsson Inger
Ahlström Niclas
Lundström Lars-O, Ingrid
Löwegren Bo
Vestman Tomas
Sjöström Per-Olof
Åkerman Karin, Klara
Bergman Jan-Olov
Näslund Hans, Andreas
Skalberg Hans-Erik
Sandqvist Erik, Karin, Martin
Frida Ansin

Grupp 2
Andersson Thomas
Johannesson Sven-Birger
Davidsson Annika, Mikael
Andersson Hans
Karlsson Monica, L-O
Andersson Göran, Birgitta
Öberg Lennart
Porteous Liz
Thornell Peter, Johanna
Nordin Sara
Svensson Jennifer
Törnqvist Stefan, Lena, Sixten
Engelbrekt Bertil

Grupp 3
Eriksson Andreas
Eriksson Elin
Sundström Per, Annika, Hanna
Nallgård Lill
Hall Anna, Lars
Palm Robert, Eva
Lund Terje
Limbäck Magnus, Nina, Alva, Elsa
Byman Carl
Sundén Johan
Zetterberg Anna
Älvegran Anders, Camilla

Grupp 4
Thulin Mats
Ode Eva
Jakobsson Lars, Lena
Gurås Stig
Westman Hans, Elisabeth, Hampus
Björnberg Daniel
Lindgren Ulf
Larsendahl Göran, Ludvig
Lindqvist Tomas
Holmgren Kristina, Maja
Erneby Eva-Maj, Robin
Nybons Per
Erlandsson Åsa

Grupp 5
Wadman Per
Wadman Eva
Lindegren Jonas
Sigurdssom Jenny
Karlen Lennart
Boman Gunilla, Tommy,
Ivemark Maria, Filip
Johannesson Daniel
Broman Gustav
Andersson Håkan
Persson Rickard
Fell Kristian
Forsberg Bert
Henrik Wikström

Grupp 6
Larsson Magnus
Malmkvist Hans
Zettervall Leif
Sundgren Hans
Wändell Johan
Nallgård Tore, Erik, Elin
Ekman Catharina
Dahlmark Fredrik, Catharina, Elin
Sjöstrand Jan-Erik, Noa
Löfqvist Mattias, Erika
Nybo Sune
Klarin Claes, Marie

Grupp 7
Lethagen Inger, Jan-Erik
Vikman Rune
Jensen-T. Jonas
Cecilia Välijeesiö
Kjellman Eva, Lars
Hamrefors Ulf, Henrik
Lindgren Anna, David
Andersson Pia
Arnoldsson Marcus
Slagbrand Linda
Herrmann Per
Isaksson Mats-Åke, Birgitta
Svensson Rolf

Grupp 8
Juhlin Martin
Andersson Karin
Ahlström Lars
Österlund Anders, Dan, Simon, Markus
Österlund Kuno
Nygård Anna
Ahlström Johan
Karlsson Eva
Thomasdotter Anna
Herbst Johan
Ortman Henrik
Oldeaus Martin
Sahlén Anders, Pernilla

Grupp 9
Löfqvist Margareta
Ekholm Björn, Viveca
Kangas Tore, Elisabeth
Kangas Patrik
Andersson Toni
Lindgren Klas
Knapp Anna
Kristoffersen Åse
Lenander Bo
Ljungström Peter
Åström Bernt

Grupp 10
Haeppling Per
Mathiesen Andreas
Greijer Hans, Elisabeth, Ida
Andertoft Jens, Ann-Sofie
Johansson Bo
Gohde Christina
Taskinen Jouka
Millinger Gun, Anders
Nylin Berit
Lund Torsten
Myrehed Lennart
Nilsson Leif
Nillson Oskar
Wiklund Pia, Pär

Grupp 11
Thorsell Sofi
Svensson Rickard
Ahlström Joakim,
Ahlström Malena
Johannesson Andreas
Rooth Anders
Larsson Britt
Hoffrén Toivo, Sofia
Rask Lars-Erik
Zander Ylva, Kurt
Torstensson Ola,
Bolinder Ulf
Asplund Gertrud
Sundberg Kerstin
Fogel Per-Erik

Logga in eller registrera för att kommentera.